Soğuk Lipoliz Jeli vs Curcumin 500

Her iki üründe bu yaz için çıkmış ürünlerden. Bahsettiğimiz soğuk lipoliz jeli ve curcumin 500‘den bahsediyoruz. her iki üründe aynı oranda instagram ve facebook gibi platformlarda reklamı yayınlanan hatta tv reklamları ile ekranlarımıza gelen takviye edici gıdalardan .

Peki bu ürünler ne kadar güvenli ?

Her iki üründe bandrollü ve hologramlı olarak müşterilere sunuluyor. İnternette bahsi geçen soğuk lipoliz ürününü  ve curcumin 500‘ü bir çok web sitesi satmakta. Bu firmalardan ürün siparişi verdiğinizde mutlaka kargo poşetinin üzerinde faturasının olmasına özen gösterin.

Şimdi biraz iki ürünü karşılaştıralım…

  1. Soğuk lipoliz jeli eczane fiyatı olarak diğer ürüne göre neredeyse 3 kat pahalı.
  2. Curcumin 10 şasetten oluşurken diğer jel 250 ml hacminde
  3. Etki bakımında her ikiside iddialı olsada mutlaka kullananlara yani kullanıcı yorumlarını dikkate almak lazım.
  4. Her ikiside kısıtlı sayıda olsa da Türkiye’nin belli başlı eczanelerinde var.
  5. Her ikiside bandrollü ve orjinallik sorgulaması için kutu üzerinde hologramı bulunmakta.
  6. Curcumin 500 kullanımı 1 bardak suya konularak yapılırken diğeri sürülerek kullanılıyor.

altın yoğurt kürü curcumin 500

Ürünlerden sipariş verirken daha önce de dediğimiz gibi faturasının olmasına dikkat edin. Ürünleri güneş görmeyen yerlerde çocuklardan uzaklarda muhafaza edin.

Son olarak her iki ürünü de almadan önce sosyal medya platformlarından iyi araştırmanızı öneriyoruz. Ürünler ne işe yarar, nasıl kullanılır, nedir, eczane fiyatı ne kadar gibi soruları detaylı olarak öğrenin. Bu web sitesinde satılan curcumin 500 ürünü için firmamız orjinallik garantisi vermekte. Aynı zamanda soğuk lipoliz web sitelerini de iyice araştırmanızı öneriyoruz.